Zonguldak’ın Alaplı ilçesindeki Çatak köyü sakinleri, devlet desteğiyle imece usulü futbol sahasını yenileyerek 1200 kişilik tribün inşa etmeye başladı. Köy sakinleri, gençleri spora yönlendirmek ve köyler arası etkinliklerde misafirlerin rahatça izleyebilmesini sağlamak amacıyla tribün inşası için birlikte çalışıyor. Kadınlar da çalışmalara destek vererek dayanışma ruhunu gösteriyor. Saha sayesinde gençler kötü alışkanlıklardan uzak durarak keyifli vakit geçiriyor ve yeni arkadaşlıklar ediniyor.